POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA KRONIKA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH


  ARCHIWUM  
17 styczeń 2019  - 
czwartek
 CH Czyżyny
Atrakcyjne wnętrze, zmiany w ofercie handlowej oraz zimowe wyprzedaże
- Centrum Handlowe Czyżyny zaprasza na zakupy!

CH Czyżyny, ul. Medweckiego 2, Kraków
 

 
Wydarzenia biznesowe

 

 
Krakowskie Centrum Handlowe Czyżyny, które w ubiegłym roku przeszło modernizację, nadającą galerii nowoczesny i przyjazny klimat, regularnie rozszerza swoją ofertę handlową. W ostatnim czasie w centrum otwarto salon jednej z wiodących marek odzieżowych w Polsce – DIVERSE, a także sklep Flying Tiger Copenhagen. W ciągu najbliższych kilku miesięcy w CH Czyżyny pojawią się salon mody Orsay i kawiarnia Nakielny.

CH Czyżyny to jedno z najbardziej rozpoznawalnych centrów handlowych w Krakowie, zlokalizowane w Nowej Hucie, gdzie kameralna i rodzinna atmosfera łączy się z nowoczesną ofertą. To sprawia, że centrum cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców w każdym wieku.

Nowe oferty handlowe

Odpowiadając na potrzeby wielbicieli mody, do takich marek jak Quiosque, Pretty Girl, PAWO, Queen, Pepco, CCC, 50style czy salonu Moda Styl Szyk, dołączył DIVERSE.
Dodatkowo segment odzieżowy w CH Czyżyny jeszcze w pierwszym kwartale 2019 roku zostanie wzmocniony przez markę Orsay.

Pasjonaci nowoczesnego designu od początku grudnia mają możliwość zakupów w sklepie duńskiej marki Flying Tiger Copenhagen, której znakiem rozpoznawczym jest połączenie wysmakowanego wzornictwa z lekkością i dowcipem.

Wkrótce poszerzy się także oferta gastronomiczna CH Czyżyny. Do stałych najemców: KFC, Domino’s Pizza, Piekarnia Buczek, Siver Dragon, Olimp, Lovit oraz Sevi Kebab, dołączy kawiarnia Nakielny. To doskonale wszystkim znana sieć lokalnych kawiarni, oferująca znakomitą kawę i świeże wypieki.

Zakupy w dobrej atmosferze

CH Czyżyny odpowiada na potrzeby klientów, którzy poszukują w centrum handlowym zarówno atrakcyjnej oferty, jak i przyjaznych miejsc na rodzinne wyjścia. W centralnej części galerii znajduje się strefa restauracyjna, gdzie można odpocząć przy tradycyjnych stolikach obiadowych lub w wygodnych fotelach i sofach. Dla zapracowanych przygotowano duży stół do co-workingu, a dla najmłodszych klientów Centrum – przyjazny kącik zabaw.

Teraz możesz pozwolić sobie na więcej!
Dla fanów zakupów i łowców okazji jest teraz jeszcze więcej powodów, by odwiedzić Centrum Handlowe Czyżyny. Zaczęły się zimowe wyprzedaże z rabatami aż do -70%! Sezonowe obniżki cen to doskonała okazja na uzupełnienie garderoby, zakup akcesoriów, biżuterii czy dodatków do mieszkania.
Największe promocje znaleźć można w salonach odzieżowych, ale ciekawe oferty dostępne są także w wielu innych sklepach i punktach handlowych. Słowem – zimowa wyprzedaż w pełni!

Aktualna oferta centrum oraz informacje o wydarzeniach i promocjach dostępne są na: www.centrum-czyzyny.pl

O Centrum Handlowym Czyżyny:
Centrum Handlowe Czyżyny to jedno z pierwszych centrów handlowych w Krakowie, zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta. Oferta Centrum obejmuje hipermarket Carrefour, sklepy specjalistyczne Leroy Merlin oraz Jysk, a także galerię butików i punktów usługowych, spośród których wiodącymi markami są Rossmann, CCC, Pepco, Euro RTV AGD. W Centrum Handlowym Czyżyny znajdują się również liczne kawiarnie i restauracje (KFC, Domino’s Pizza, Olimp, Silver Dragon, Sevi Kebab oraz Caffe Frappe Point). Centrum jest zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych oraz dworca PKS. Centrum Handlowe Czyżyny to miejsce przyjazne klientom, oferujące możliwość zrobienia zakupów w miłej, kameralnej atmosferze. Więcej informacji: www.centrum-czyzyny.pl

Właściciel
Newbridge to spółka założona w 2015 roku przez międzynarodową grupę Somerston, skupiająca się na inwestowaniu w centra handlowe typu ‘convenience’ oraz parki handlowe. Obecnie Newbridge jest właścicielem sześciu obiektów handlowych w Polsce: Centrum Handlowego Czyżyny w Krakowie, Centrum Handlowego Bielawy w Toruniu, Centrum Handlowego Guliwer w Łodzi oraz Parków Handlowych Newbridge, zlokalizowanych w Grodzisku Mazowieckim, Włocławku i Namysłowie. Więcej informacji na: www.newbridge.com.pl

Zarządca
APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 25 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu. Więcej informacji na: www.apsysgroup.com
   
http://www.centrum-czyzyny.pl

Miejsce:
CH Czyżyny, ul. Medweckiego 2, Kraków

Godz.

 
 
 
Dziś w Krakowie
Portal
KRAKÓW ZAPRASZA

 
 
 BIBLIOTEKI  |  CENTRA KULTURY  |  GALERIE  |  KABARETY  |  KINA  |  KLUBY  |  MUZEA  |  MUZYCZNE  |  SPORT  |  STOWARZYSZENIA  |  TANECZNE  |  TEATRY  |  INNE


Dodaj wydarzenie    |    Dodaj relację    |    Rejestracja  |  Logowanie


 Copyright © 2002-2019


Polskie Niezależne Media
 

 O patronacie medialnym    |    Kontakt z Redakcją

 Serwis Dziś w Krakowie jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury